Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN ISTEK YAP

Yazarak Sohbet

Yazarak Sohbet

Yazarak Sohbet Sitesi

Teknoloji çağındayız ve bu teknik çok önemlidir. Yazarak Sohbet eden her kullanıcının farklı bir yöntemi var. Kimisi gülücükler koyarak muhabbet eder, bazıları somurtur, bir başka kullanıcı grubu da hızlı yazmayı tercih ederek karşısındakini etkilemeye çalışır. Bu aslında kişinin karakter olayını da çözmemize epey yardımcı olan bir bulgudur.

Onun hislerini çözmeye çalışır ve dikkatimizi ona veririz. Bu sayede kim olduğunu ve ne yapmak istediğini de anlamaya çalıştığımız bir gerçek karşımıza çıkar. İnsanlar anlaşmak için yazılı muhabbet etme seçeneğini seçtiğinde de karşısına çıkacak şeyi bilmeden afaki olarak konuşmaya başlarlar.

Daha sonra bir takım adresler alınıp-verilir karşılıklı olarak. Bunlar muhtemelen Skyp, Whatsapp, Telefon numarası ve E-mail adresi olarak kendini belli eder. Ayrıca çok yaygın olarak kullanılan İnstagram, Facebook veya Twitter üzerinden de görüşmeler sağlanabilir.

Yazılı Sohbet İletişimi

Bu tarz iletişim aslında en sağlıklı haberleşme biçimi diyemeyiz ama yine de inkar edilemeyecek bir takım gerçekler vardır. Bunlardan bahsedelim biraz da:

İnsanlar bu tarz sitelere geldiğinde ellerinde karşılarındaki kişilerin hiç bir iletişim bilgileri olmaz. Bunu sağlamak için konuşmaya, yani yazılı sohbet etmek ihtiyacına kapılırlar. Zamanla o güveni sağladıklarında da artık o az önce belirttiğimiz adresler karşılıklı olarak takas edilmeye başlar. Ekleşmeler, samimi diyaloglar, kurulan iletişimler sayesinde bu siteler aracılığı ile tanışma gerçekleşmiş olacaktır artık.

Peki bu siteler olmasaydı, yani şu an faaliyet gösterdiğiniz bu yazılı chat imkanı olmasaydı, burada tanımış olduğunuz kişileri hayatınızda bir daha nerede görebilecektiniz ki? Haksız da sayılmayız galiba değil mi?

Kurulan Dostluklar Ebedi mi?

Kurduğunuz bu kaliteli bağ sayesinde ebedi dostluklar elbette ki mühim ve önemlidir. İçerdiği samimiyet açısından, yazarak sohbet etmenin çok önemli bir faktör olduğunu bir kez daha dile getirelim ki bunu yadırgayan insanlara açık bir gösteri olsun bu. Sitemizde ve buna benzer sitelerde kurulan bu güzel dostluk bağının kopması çok ender görülür. Zaman içerisinde reel görüşmeler oldukça da artık bir takım ilişkiler daha ciddi boyutlara ulaşarak bağlar güçlenmeye başlar.

İşte sohbetimizin en güzel yanı da, bu öyle değil mi arkadaşlar?

Hepinizin güzel bir dostluk köprüsü ve kalıcı arkadaşlıklar kurmanızı temenni ederiz. Esen kalın.

1473
4 Yorumlar
Hakan

Kolay gelsin aciklayici olmus

BuRaK

En guzel Dostluklar Burda Ben Cok Guzel Dostluklar edindim tsk ederim

EsKiSeHiRLi

Valla Hic Böle DostlukLar Kurcağıma inanmazdım Gercekten Çok Güzel Dostlar Tanıdım Herkezin Gelmesini Tavsiye Ederim

EsKiSeHiRLi

Gercek Dostluk arkadaslik hersey burda sizleride bekleriz

Cevap bırakın

Referans Siteler: Sohbet Muhabbet - Chat Siteleri - Canlı Sohbet - Sohbet Bahane - SohbetGemisi