Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN ISTEK YAP

Güvenilir Sohbet

Güvenilir Sohbet

Güvenilir sohbet denince akla gelen ilk site elbette biziz ve bu konuda kendimize güveniyoruz. Sahi güven, anlaşılabilmek ve konuşabilmek Neydi..? Evet bu konuya değinmek istiyorum… İnsanlar konuşabileceği, güvenebileceği ve anlaşabileceği birini hayatında hep istemiştir. Bazen bir kardeş, bazen bir arkadaş , bazen sevgili, bazen dosta ihtiyaç duyar, konuşmak ve güvenmek isteriz. Bazen bir yazıya güven duyarız, bazen bir sese, bazen de anlaşılmaya ihtiyaç duyarız. Eğer ki bir insana güven duyuyorsanız onun yanında kendinizi güvende hisseder ve tereddüt etmezsiniz. Zarar vereceğinden şüphe duymaz ve olduğu gibi kabul edersiniz. Yanında huzur duyar bir şeyler paylaşmak istersiniz. Kendinizi kontrol etme ihtiyacı duymazsınız. Güven kaybı ise, her şeyin kırılacağı nokta olur. İlişkileri şöylede düşünebiliriz 3 ayaklı masa gibi. Saygı, sevgi, güven . Bir tanesi eksilirse masa sallanmaya başlar ve nihayetinde masa devrilir. İnsan ilişkilerini güven üzerinden kuran ve yürüten bir varlıktır. Bu nedenle tüm insanlar için güvenebilmek son derece önemlidir. Evet birine güvenip sohbet etmek artık günümüzde pek te zor değil. Günlük sorunlarımızı, reel hayat sıkıntılarımızı atabileceğimiz güzel bir sohbet platformu olan www.canimsin.net adresi ile kaliteli insanlarla tanışıp güvenerek sohbet edebilirsiniz. Bir nebze nefes alabileceğiniz harika bir durak olan www.canimsin.net sohbet platformu güvenliği ön planda tutmaktadır. Güzel dostluklara, arkadaşlıklara ve bir tık ötesi olan ilişkilere başlayabilmek için kendinizi güvende hissederek sohbet etmeniz sizlerin en büyük hakkıdır elbet. Bu güzel ortama girerek , koyu bir sohbete hazır olun. Benim size önerim demli bir çay alın ve sohbetin tadını doyasıya çıkarın. Güzel güvenli bir ortamda içilen çayın tadını hiç bir mekan veremez.. İnsanlar arasındaki ilişkilerde en temel duygu güvendir. Güvendiğimiz insanları severiz, saygı duyarız. Güven varsa en gizli sırlarımızı açabiliriz. Güven duygusuyla her türlü işbirliğine açık oluruz. Bu açıdan insanların yemek, içmek gibi  ihtiyaçlarıyla beraber hayati önem taşıyan en önemli gereksiniminin güven duygusu olduğunu söyleyebiliriz. İnsan, insani sevebilmeli ve güvenebilmeli.. Güvenin, saygının, sevginin tek adresi olan www.canimsin.net’e herkesi bekleriz. Hayatımızda güven duyacağımız birilerine rastlamak dileğiyle. Okuyup eşlik ettiğiniz için teşekkür ederim.

Güvenilir Sohbet Sitesi

En bunaldığımız anda, dibe vurduğumuz zaman üzüntülüyken veya sevinçliyken birileri ile sohbet edip paylaşma ihtiyacı duyarız. Biz insanız, bunu yaparak acılarımızı azaltırız veya sevincimizi çoğaltırız. Covid-19 virüsünden dolayı insanlar evlerine kapanmış durumda. Bu süreçte konuşmaya ve dertleşmeye ihtiyaç duymaktadırlar. Bu süre içerisinde rahatlıkla sohbet edeceğiniz kaliteli ve yüksek seviyeli insanların bulunduğu bu platform sizleri kucaklıyor. Siz yeter ki kendinizi üzecek şeylerin gelip geçici olduğunu ve bunlarında geçeceğini unutmayın . Bu da geçer ya hu!  Sözü sizlere adeta bir psikologdan alınmış söz gibi gelecektir ve ferahlatacaktır. Siz iyiyseniz ve kendinizi de seviyorsanız birde kafa dengi bir kaç dostunuz varsa sizden zengini mutlusu yoktur. Bu güzel dostlukların adresi www.canimsin.net adı altında birleşmiş kaliteli insanların aynı ortamda olduğu kanala sizleri de bekleriz. Evet okuduğunuz bu yazıda güvenin , saygının ve sevginin var olduğu ortamın ve kalitenin anlamlarına değindik. Hayatimiz boyunca hep anlaşılabilmek ve güzelce yaşayabilmek umuduyla. Bu kanal ve sohbet ortamı her türlü dil, din, ırk ve kültürü kucaklayan saygın bir ortamdır. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Güvenilir sohbet sitesi olan canimsin.net sohbet platformumuza herkes davetlimizdir.

Güvenilir Sohbet Odaları

Güvenilir sohbet odaları olan canimsin.net sizler için her türlü kolaylığı düşünmüştür. Sitemizde anlaşabileceğiniz, fikirlerinizi paylaşabileceğiniz farklı illerdeki , ülkelerdeki ve kültürlerdeki insanlarla sohbet ederek yazışıp dertleşebilirsiniz. Bunun da getirisi güzel dostluklardır. Bu ortamda radyoda çalınan eserler, yazılan yazılar ile sanki  40 yıllık arkadaş, dostmuşsunuz gibi yabancılık çekmezsiniz. Çünkü en güzel dostluklar saygı, sevgi ve güven ortamında başlar. İnsanlar doğar, büyür ve ölür .. Ölmek gibi ciddi bir olay varken hala kalp kırmaya ve hiç ölmeyecekmişiz gibi davranmaya devam edebiliyoruz. Her insan kendi hatasını düzeltmeye yeltense dünya bam başka yer olurdu.. Ama ne yazık ki içimizde insan görünümlü kan emici vampirlerde var. Hayat herkese adaletli davranmaz ama hayat her zaman yeni insanlar tanımamızı sağlar. Bence her insan birer tecrübedir birer derstir. Hele ki iyi bir arkadaş ve dostluk ile pekiştirilmiş samimiyet varsa alamazsın kendini o sohbetten. Bazen şöyle düşünürüm yemek nimettir hepimizde biliriz bunu. Ama her yeni iyi dostluk ve arkadaşlıkta Rabbimizin bize sunduğu nimeti ve hediyesidir. Öyle ise yeni sohbetlere yelken açıp bu şansı kendine vermelisin. Bu yazıyı okuyan kişi.. Sen bunu hak ediyorsun..

737
3 Yorumlar
Veda

Veryyy nicee :)

Veda

Emegine Saglik?

MarLyn

Güvenilir sohbet deyince www.canimsin.net :)

Cevap bırakın

Sohbet Odaları Sohbet Siteleri Turk Chat Mynet Sohbet Mirc Sohbet