Yine mi Geldin

Yine mi Geldin

Yine mi geldin hayatıma? Tam da seni unutmuşken, tam da aklımdan çıkarmışken.. Kalmayan aklıma yine girmeye geldiysen, lütfen yapma bunu bana bir daha. Ben sende hayallerimi bıraktım, umutlarımı bıraktım. Bir daha geri gelmesi mümkün olmayan ümitlerimi bağlamıştım sana. Ama asla mümkün olmayan acıları yaşattın ya bana, başka lafım yok artık. Hangi yüzle çıkar bir insan, yerle bir ettiği adamın karşısına?

Hani aşkın anlamını bilmeyen herkes, kaybetmeye mahkum derler ya..

Ben o anlamı kaybedeli çok oldu, ihtiraslarına alet olmamak ve kaprislerine dayanmak istemediğim için belki de aşkın anlamını bilerek anlamamazlıktan geldim.

Bak yıllar geçti, seneler bitti, bir sürü zaman geçti. Ve ben asla seni ezmedim, ezildim, yıkmadım, yıkıldım ama hiç bozguna uğramadım. Ta ki sana gönlümü verene kadar. İşte o an ben artık ben olmaktan uzak kaldım.

İnancım gitti seninle, benliğim bana yabancı artık. Keşke hiç tanımasaydım dediğim o kadar an yaşattın ki bana, şu anlara bile şükrediyorum. Senden gelen ne varsa lanet okuyorum inan ki…

sohbet mekanı

Yine mi Sen?

Yinemi geldin hayatıma, bu yalnız dünyama sen yine mi uğradın. Çıkma artık dünyama derken, bir daha ismimi bile anma demek istemiştim. İnsanlar kötüydü ama sen hep iyiydin, insanlar zalim ama sen hep fedakarsın demiştim. Yanılmışım belki de yıllarca. Belki sende olan egoyu, kendini beğenmişliği, bencilliği ve hep sadece ben deyişini görememiştim.

Havadan düşer gibi hayatıma girdiğini, bir daha benden asla gitmeyeceğini söylerdin ya hani. İşte o anlarda ben mutluluktan sanki kanatlanıp uçar gibi gülümseme kaplardı yüreğimin içini. Sadece seninle olmanın verdiği mutluluğu yaşamaya çalışırdım. Bilemezdim ki, bir gün hayatımdan git diye sana deli gibi yalvaracağım günlerin gelebilecek olmasını.

Öylesine boş ve umutlardan yoksun hayat yaşattın ki bana, bundan sonra bir başkasını sevebilir miyim bilmiyorum ama seni sevmekten ve seninle olmaktansa, yalnız kalmayı tercih ediyorum artık. Çünkü, yaşattığın o ağır depresyondan geriye bıraktığın enkazı toplamak artık mümkün değil.

Yine mi geldin hayatıma derken, aslında ne kadar gelemeyecek olmanı vurgulamak istiyorum. Saygılarım değil sana sadece isyanlarım ve beddualarım var bundan sonra. Esen kal..

Yazar : SubaT
22.03.2020

Mobil Sohbet Mekanı
Corona'nın Verdiği Dersler

Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (11 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?