Sevgiliyle Konuşmak

Sevgiliyle Konuşmak

İnsan her zaman iyi hisseder, Sevgiliyle Konuşmak daima rahatlatır. Mobil sohbet kanalları içerisinde yer alan sitemizde siz de kendinize yeni bir ilişki kurabilecek insanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey de aramızda olmak ve bu fırsatı yakalamak. Reel hayatınızda her zaman fırsatınız olur belki ama burası bambaşka bir mekan. Her duyguya açık kullanıcıların güzel davranışları ile farklı aşklara açık bir penceredesiniz. Tutkulu sohbetler ve samimi duygular ile yoğrulmak hepimizin hakkı.

Bu tarz bir sitede yer almak ve farkınızı hissettirmek için bizimle olduğunuzda radyo yayınları ve farklı iletişim kanalları içerisinde de yer alabilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizde. Kalbimizin nereye yolculuk yaptığını tam olarak bilemeyiz.

sevgiliyle

Bazen çok uzak gibi görünse de gittiğimiz yer aslında çok yakındır bize. Sevgiye açız hepimiz. Aşk için de aynıyız. Bir anda duygularımız kabarır gider. Frenleyemeyiz kendimizi. Bu anları sadece sohbet ortamları veya sohbet siteleri içerisinde yaşar dururuz. Farklı gelir bize her şey. Aslında çok da farklı şeyler yaşanmaz. Ama başka bir şeydir burası. Çağdaş, medeni, yakın ve sıcak bir platform burası. Dolayısı ile her şeyin farklı olması da gerekir.

Sevdiğinizle Konuşmak

Sevgiliyle konuşmak başka bir şeydir. kalbiniz küt küt diyerek atar. PERVASIZCA.

Heyecan kaplar içinizi ve ondan başka bir şey düşünemezsiniz. Attığınız her adım sizindir, onadır, onun içindir adeta. Adımlarınızı saya saya ilerlersiniz. Hiç bir duygu bunun yerini tutmaz.

Sevmek, sevilmek ve karşılık bulmak. İşte bunlarla yoğrulur içimiz. Sade ve sevgi dolu yüreğimiz her zaman mutlu olmak ister. Konuşarak atmak isteriz bu duygu yüklü anları. Rahatlamak ve stresten uzak hissetmek isteriz adeta.

konuşmak

Ah be sevgili diye diye serzenişlerimiz de olur. Ama hiç bir zaman onu kırmak istemeyiz. Yana yana onu arar gözlerimiz. Kulaklarımız sesine hasrettir. Bir titreşim bekler dururuz.

Mutlu olmak hakkımız deriz ya hep. Belki de mutluluk, sevdiğimiz insanın ses tonunda saklıdır. Dünyada aşka inanan her insanın farklı yöntemleri vardır. Kimse birbirinden akıl almak istemez ama biz deriz ki, ” Aşk, konuşmakta gizlidir. Muhabbettir esas aşk.Sevgiliyle konuşmaktır aslında aşk..

Yazar : SubaT

08.03.2020

mobil sohbet

Mobil Sohbet Odası
Mutlu Chat Sitesi

Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (5 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?