Severek Sohbet Etmek

Severek Sohbet Etmek

Severek Sohbet Etmek çok güzel bir duygudur. İsteyerek, zevk alarak, candan kelimeler üreterek ve içinden gelerek mobil chat bir başka hissettirir insanı. Yalnızlık o kadar kötü bir şeydir ki, insan bunalır ve kendini bir yerlere atmak ister. Sanal ya da reel ortamlar arar. Bulduğu her ortamın içerisinde ve merkezinde yer almak tarifsiz bir şeydir aslında. Duruş ve fikirler bir anda kendini güzel şeylere bırakır. Samimi olan her duygunun içerisinde bunlara yer var mutlaka. Sevdiğimiz şeyleri yapmak, onlarla olabilmek, onlara kendimizi anlatmak gibi şeyler.. İnsanı hep yüceltmiştir bunlar. Tarifsiz heyecanlar sahne alır hayatımızda. Severek yapılan hareketler ve fikren katıldığımız ve beğendiğimiz şeyler.. İşte bunlar pek de zor şeyler değil.

canimsin sohbet sitesi

Severek Sohbet Etmek

Sevmek, sevmeye çalışmak, sevmeye mecbur olmak, sevmekten kopamamak. Aslında tüm hayatımızın özeti de bu değil mi? Tutarsız yaşadığımız ve ders almamız gereken şeyler de yok değil. Adım atarken tereddüt yaşadığımız durumlar, çekincelerimiz, yalanlara başvuran insanlarla konuşmaktan hicap duyduğumuz durumlar da vardır elbette. Hayat zaten bir imtihan. Yaşanılması kaçınılmaz şeyleri içinde barındırır hep. Ders almamız gereken ne çok şey var değil mi?

isteyerek sohbet

Kimliksiz rüyalarımız da olur bazen. İşte mevzu burada başlıyor. Sevdiklerinizle sohbet etmek isterseniz eğer çok da uğraşmanıza veya tereddüde kapılmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken şey de aramıza katılmak. Hayatın bilinçsiz hegemonyasını kırın artık. Sabit fikirli insanların yanında değil de, demokratik kurallara uyan ve kendini çağdaşlığa vermiş güzel insanların bulunduğu ortamlarda olmaya çalışın. Severek Sohbet Etmek için çok da zaman kaybetmediniz…

mobil chat

İsteyerek Sohbet

İsteyerek sohbet edin ki, kimse size zorla konuşuyor demesin. Kalıplaşmış fikirleri atın bir kenara ve aslınıza dönün artık. Siz de muhabbeti seviyorsunuz, kim sevmez ki?

Hoşlandığınız, konuşma yeteneği olan insanlarla birlikte olmaktan daha doğal ne olabilir hayatta? Canımsın sohbet sitesi ile birlikte daha güzel günlere gidelim. El ele ve birlikte. Yorumlarınızda bizleri unutmayın. Arkadaşlık ve dostluk için, hep daha ilerisi için, güzel şeyler yaşamak için severek sohbet etmeyi unutmayın.

Yazar : SubaT

29.12.2019

severek sohbet

 

Kızlarla Sohbet Etmek
Sohbet Chat

Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (7 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?