Sevdiklerinizle Sohbet Edin

Sevdiklerinizle Sohbet Edin

Sevdiklerinizle Sohbet Edin ve bunun değerini asla unutmayın. Mobil chat içerisinde olan insanlar hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bunlar aile gibidir. Sıkıldığınız anlarda gelip imdadınıza yetişirler. Konuşmak için birilerine ihtiyaç duyarız ve dertlerimizi dökecek bir sığınak ararız. Tam da bu zaman içerisinde belki de sıradan bir siteye girip sohbet etmek ve hal hatır sormak gelir içimizden. Reel hayatın anlamsızlaştığını hissettiğimiz zaman parmaklarımız çalışmaya başlasın yeter. Sıradan bir platforma tıklar ve gireriz.

sevdiklerinizle sohbet

Karşımıza farklı kimliklerle çıkan kullanıcılar ile hasbihal etmeye başlarız. Anlamsız gelmez bu bize. Hatta çok da anlamlar yükleriz adeta. Değişik kültürler daima farklı hissettirir insanı. Meraktan mıdır bilinmez ama bir huzur denklemi kaplar beynimizi.

Sorgulamalar, sorular ve alınamayan cevapların yarattığı yıkıntılarla birlikte aslında tam da istediğimiz yerde olduğumuzu kestiremesek de mutluyuzdur artık. Bu dakikadan sonra da sadece oraya odaklanır ve orası için parmaklarımızı çalıştırmaya başlarız. Mutluluk uzak değildir içinizden. Yeter ki sevdiklerinizle sohbet edin.

Sevdiklerimizle Sohbet Etmek

İnsan hayatının ve zamanın karşımıza ne çıkaracağını asla tam olarak bilemeyiz. Bu kaderimizdir aslında. Simgeler, karakterler, gülücükler ve konuşma şekillerinin karmaşıklığı içerisinde detay kazanan mimikler de bu sohbetlere yön verir.

Reel hayatta başkayız, sanal dünyada başka..

sohbet etmek

Kimse gerçekten olduğu gibi kendini ön plana koymaz ama bazen de olmadığımız bir karaktere bürünmeyi görev sayarız. Meraktan belki de, ya da özlem duyarız bazı kimliklere. Onlar gibi olmayı hayal ederiz arada. Kimse şeffaf değildir aslında. Hep karmaşık bir hayatın kenarından tutacak değiliz ya, biraz da biz gizemli olalım deriz değil mi?

İşte belki de anlam yüklediğimizde gidiyor esas anlam. Sevdiklerimizle sohbet etmek ve bu sohbete devam etmek için çok çaba sarf etmeliyiz. Bunun reel veya sanal boyutu yoktur. Olduğumuz gibi görünmeli ve göründüğümüz gibi olmalıyız.

İnsanların bizden beklediği de tam olarak bu değil mi? Sevmek sadece yürekte taşımak değildir. Sevdiğini içinde taşıdığın kadar dilinde de gezdirmen gerekir. Bazen cümle olarak, bazen kelime ve bazen de tatlı bir tebessüm yeter de artar. Sevdiklerinizle Sohbet Edin.

Yazar : SubaT

04.03.2020

sohbet edin

Her Hata Bakiredir
Seviyeli Sohbet Kanalı

Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (7 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?