Platonik Aşkların Sohbet Sitesi

Platonik Aşkların Sohbet Sitesi

Burası Canimsin.NeT ve Platonik Aşkların Sohbet Sitesi. Hemen karamsar olmayın. Aşkların içinde de platonizm yok mu? Tabii ki var. Karşılıksız diyerek adlandırdığımız ve bir türlü anlam veremediğimiz bir tek taraflı sevmenin adıdır bu duygular. Oradan birisi giriş yapar siteye. Kullanıcı ismi ile ön plandadır hep. Reelde nasıl birisi olduğuna bile aldırmadan direk olarak ilgi uyandırır sizde.

Onunla hoş zamanlar geçirecek olmanın vermiş olduğu tatlı sarhoşluğu yaşamak istercesine ve körü körüne bir bağlılık hissederek bağlanmaya başlarsınız. İlk başlarda bu kendini çok belli etmez. Ama bir müddet sonra artık tamamen odak noktanız olmaya başlar ve onu arar gözleriniz.

Artık bir başkası veya her hangi bir insan ile bağlantınızın olmasını yadırgayarak ona aşk duyguları beslemeye başlar ve ondan başka hiç bir şeyle ilgilenmediğinizi belirtmeye çalışırsınız. Ne kadar da garip duygular değil mi? Bir başkasına ilgi duymak, ona sadece yazdıkları ile bağlanmak veya onun kullanıcı ismini görünce heyecanlanmak. İşte platonik aşkların adresinde olduğunuz zaman bunları daima yaşamışsınızdır. Garip ama gerçek, hayal gibi görünse de tamamen reel bir durum bu.

platonik aşklar

Platonik Aşkların Sohbet Sitesi Size Uygun mu?

Burası size fazlasıyla uygun. Hem de hiç ummadığınız büyüklükte bir dünya burası. Bitmiş aşkların teselli noktası, vazgeçilmezlerin vazgeçildiği, terk edilmişlerin sığındığı bir alem. Burada herkese yer var. Tüm yaşanılacak duyguların ve yaşanmaya aday romantizmin hasretini çektiğiniz ender bir site.

Tahribatına aklınızın ermeyeceği bazı durumlardan sonra sığınacak bir adres ararsınız. Gözleriniz, kendinize uygun bir mekan bakarken, birden burada bulursunuz kendinizi. İşte şans da burada ön plana çıkar adeta..

İçinizi burkan o aşkınızdan vazgeçip, o asla ayrılınca ölürüm dediğiniz insandan bir anda kopunca birden hayatınızı değiştirip yeni bir dünyada yaşamaya çalışırken gelirsiniz buraya. Kapılarımız  her aşk acısı çeken kullanıcıya, her terk edilen aşk mağduru insana ve her sevdasız kalmışlara sonuna kadar açık olacağı için bizler aslında çok rahatız.

Çünkü bu garip hayatta hepimizin bir platonik aşkı mutlaka olmuştur. O yüzden, Platonik Aşkların Sohbet Sitesi sizler için kaçırılmaz bir fırsat. Aramıza katılın hadi.

Yazar : SubaT

27.02.2020

sohbet sitesi

Yeni Siteler
Duygusal Chat

Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (8 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?