Öyle Güzel Bakıyorsun ki

Öyle Güzel Bakıyorsun ki

Bana Öyle Güzel Bakıyorsun ki, insanın başka yapabileceği hiç bir seçeneği kalmıyor. Derin bir nefes çekiyorum sigaramdan ve tek yapabildiğim şey de bu. Her çektiğim dumanda beynimden silmeye bile cesaret edemediğim o güzel gözlerinden başka bir yaşama sebebim var mı bilmiyorum. Her canım çıktığında canımsın diyebildiğim için belki de senden geçemedim. Her cümlemin birleştiği o kahreden kelimeleri bir yere yazmadım ki açıp açıp okuyayım.

Neden acaba?

Bu kahreden yalnızlığımın bir sebebi olmalı muhakkak. Ben bunları hak edecek bir şey yaptığımı hiç düşünmedim. Kifayetsiz kelimelerim hep yetersiz kalıyor senden yana. Zemheri yaşamadan yaz gelmezmiş ömrüme, bunu da anlarım ama bu yaz günü yağan yağmur da neyin nesi böyle?

bakıyorsun ki

Bakışların Öldürüyor Beni

Her baktığında iliklerim çekiliyor. 3 şey var hayatımda derdim hatırladın mı?

Suyun akışı, kartalın uçuşu, senin bakışın..!

Beni hayata bağlayan bu 3 şeyi hiç değiştirmedim. Sen gittikten sonra bunların bir anlamı kalır mı  bilmiyorum ama dertlerim çok büyük bu aralar. Mesela çok yalnızım…

Bir çift göz, bir bakış, bir bakmalar falan.. Neydi zaten bu kadar hayatımı değiştiren şeye bağlanışımdaki anlam? Sen miydin, yoksa sadece güzel gözlerindeki beni çevreleyen o cennet mi? Bilsem ki, cennetin yanında cehennem var ve sen oradasın.. Tereddütsüz gelir çıkardım yanına galiba.

Bir türlü bitmek bilmeyen bu aşk vurdumduymazlığı canımı çok yakıyor. Ateşlerde eriyorum adeta..! Bitmesin dediğim her güzel şeyi kaybettim. Oysa ben nelere göğüs germeyi  planlıyordum seninle. Bak bomboş ellerim bile sahip çıkmıyor ki bana. Ellerini tutan ellerim vardı biliyor musun? Ne kadar anlamlı bir terk edilişe kaldılar şimdi… Yapayalnız..!

öyle güzel

Öyle Güzel Bakıyorsun ki Bana

Bir anlam koyamıyorum şimdi. Tersleniyorum her şeye kızıyorum arkandan belki ama sen hep yanımda gibiydin yokken bile. Ben yalnızlığı bir kere kabullenmiştim zaten ama bu yalnız kalışıma mana çıkaramıyorum. Senin yalnız bırakışın gibi bir çaresizliği ilk kez yaşadım ve son kez ölüyorum galiba.

Yukarılardan bir yerlerden sana bakarken şimdi uzun bir ömür diliyorum  sana. Öyle güzel bakıyorsun ki bana.. Anlatılmaz bir bakış bu..! Gözlerime sordukça alıyorum cevabını.

Yazar : SubaT

24.02.2020

 

Gerçek Sohbet Sitesi
Sohbet Kanalları

Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (10 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?