Güzel Bir Yıl Olsun

Güzel Bir Yıl Olsun

Güzel Bir Yıl Olsun bu sene. Umutların daha da anlamlı olduğu, üzüntülerin tamamen kaybolduğu, hayallerin daha da gerçek olabildiği bir seneyi yaşayalım hep beraber. Ayrılıkların yaşanmaması, beraberliklerin artması, mutlu bir yaşam standardı için el ele verelim. Kimse şiddete meyilli davranışlar sergilemesin, saygı ve sevgi çerçevesinde mutlu olabilmeyi becerenlerin yılı olsun bu yıl. Hayvanları sevelim, doğayı koruyalım, insan gibi yaşamayı seçelim biraz da. Kim bilir belki de gerçek yaşama azmini bu şekilde sağlayabilenlerin yılı olacak bu yıl. Artık üzülmek ve üzmek yok, ağlamak ve ağlatmak yok, sabır ve metanet yılı olmalı. Mutluluk yılı olmalı bu sene. Hadi durmayın, çıkın bir yerlere gidin ailenizle birlikte. Ya da oradan bir şeyler alıp evinize gelin ve aile bireylerinizle birlikte zaman geçirin. Eşinize her zamankinden daha çok sevgi gösterisi yapın. İçinizden gelerek tabii ki. Çocuklarınız varsa, onlarla konuşabilmeyi seçin. Eğlenmeyi tercih edin. Belki de hata sizdedir. Belki de değişiklik yaratabilmeyi seçerseniz, işte o zaman o aradığınız huzuru bulabileceksiniz. Dünya, sevenlerin dünyası olarak varlığını sürdürmeye devam edecektir. Siz yeter ki, sevgilerde kalın.

mutlu yıllar

Güzel Bir Yıl Olsun Bu Sene

Belki de bir yerlerde yakalayacağınızı sandığınız o aradığınız huzuru, şimdilerde kendi evinizin içinde bulacaksınız. Gayrısı yoktur bu sevmenin, aile olabilmenin, ailede yaşamanın hiç bir sakıncası yok ki zaten. Kendinizi verebildiğiniz  kadar mutluluk hormonuyla süsleyin her tarafınızı. İçine biraz sevgi ekin. Hasretle sulayın, gülümsemeyle ve tebessümle büyütün. Ortaya çıkacak olan bu doğa harikası ile de gurur duyun. Çünkü bu sonuç, sizin vardığınız nokta değildir. Bu sonuç, sizinle beraber verdiğiniz o sevginin sonucudur. İşte bu duygularla beraber var oldukça, daha da ilerisi için çalışma ve başarma azmine hayran olmamak da elde değil.  Güzel bir yıl olsun bu yıl.

güzel bir yıl

Mutlu Yıllar

Mutlu yıllar diliyoruz herkese. Gururlanıyoruz kendimizle değil mi? Ne mutluyuz böyle diyerek. Sevinerek giriyoruz yeni yıla. Allah herkesin ömrünü mutlu kılsın diye de dualar ediyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin yeni yılı tekrar tekrar hayırlı ve uğurlu geçsin. Daha nice yıllara hep birlikte diyelim. Güzel Bir Yıl Olsun bu sene.

Yazar : SubaT

31.12.2019

yıl olsun

Facebook Sohbet Odaları
Kızlarla Sohbet Etmek

Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (5 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?