Bizim Mekan

Bizim Mekan

Bizim Mekan

Burası Bizim Mekan. Sahiplendiğimiz yer burası. Yalnızların rıhtımı, kimsesizlerin kimsesi, aşkların en belirgin adresiyiz. Burada her türlü arkadaşlık-dostluk-samimiyet ve güzel görüşlü insanlar var. Duyguların tavan yaptığı ender sitelerden birisi. Yürekli sohbet sitesi. İşte burası sizin de takılabileceğiniz ve zaman geçirebileceğiniz samimi bir adres. Telefonlarda her zaman bulunması gereken bir sayfa. Kaydedin bizi ve unutmayın sakın. Mekanda özgürlük var, bağımsız bir konuşma serbestliği mevcut. Daha ne olsun değil mi? Platform için yapılabilecek her şeyi sizlere içimizden gelerek sunuyoruz. Bizleri yalnız bırakmayın derken kastettiğimiz şey de tam olarak bu. Aramızda olmanız bizi gerçekten çok sevindirir. Hadi durmayın ve sohbete başlayın. Aramızda size uygun arkadaşlar mutlaka var.

Dost Mekanı

Dostların bir arada olduğu saygı dolu bir yer. İçinizden geldiği gibi davranın. Şaka yapın, fıkra anlatın, anılarınızı dile getirin ve bilmediğimiz şeyleri söyleyin bize. Argo konuşmaların asla yapılmadığı bir yer burası. Tam size göre ve sizin için dizayn ettiğimiz sitemizde mutluluğun adresi olmaya kararlıyız. Etrafınızdaki tanıdığınız eş ve dostlarınızı davet edebilirsiniz. Hiç çekinmeden verin adresimizi. Kusursuz bir adreste chat yapmanın tadına varın istiyoruz. Susmak ve suskun kalmak değil amacımız. Konuşmak ve kendi adımıza paylaşım yapmak da en doğal hakkımız. Sizler de bize yazın. Yorum ve tavsiyelerinize her zaman kulak vereceğimize emin olmanızı istiyoruz. Dikkate değer bir adres için, daha da ilerisi için, daha emin bir arkadaşlık-dostluk için ele ele verelim.

arkadaşlık mekanı

Arkadaşlık Mekanı

Arkadaşlık kurmak için mekanımızda bir sürü sebebiniz var. Sakince yaptığınız konuşmaların meyvelerini, kurduğunuz dostluklarla almanız zaman almayacak. Sabrederek bu günlere gelmemizde en büyük desteğimiz de sizlersiniz. Tahmini olarak baktığımızda, çok az bir site ve mekan bu şekilde ilerlemekte. Bağımsız her site bu sayede ilerleme kaydedemez. Bizim ayrıcalığımız sizlersiniz. Yanımızda olmanız bizi gururlandırıyor ve yürekten bir sohbet ortamı oluşturuyorsunuz. Sosyal siteler içerisinde hatırı sayılır bir yerimizin olması da ancak bununla açıklanabilir zaten. Arkadaşlık mekanı için Bizim Mekan için el ele verdiğimiz her an bizlerde yeni ufuklar açılmasına sebep oluyor. Esen kalın.

Yazar : SubaT

16.01.2020

Bedava Mobil Sohbet
Sohbet Kanalı

Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (9 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?