Beraber Konuşalım

Beraber Konuşalım

Gel hadi Beraber Konuşalım. Muhabbetin ve sohbetin tavan yaptığı en güzel sohbet sitesi senin için açıldı. Burada kendini bulacaksın belki de. Kim bilir? Belki de seni burada çok güzel bir yaşantı tarzı bekliyor. Konuşmaktan sıkılıyor musun, seni daraltıyorlar mı, bunaltıyorlar mı ya da hayat sana monoton mu geliyor? Bunların hepsinin çaresi var. Tek kalma şu kısacık hayatta. Kendine biraz da olsa şans ver.

Ucundan tutabileceğin kendine ait bir dünyan olmalı artık. Bunaltıcı seslerden ve kimliksiz düşlerden uzak kalabilirsin. Bu da tamamen senin elinde olan bir şey. Kimsesiz gibi durma, yetim bir çocuk gibi hayata küsme ne olur? Burada seninle alakalı çok detay var. Bak mesela biz varız, çevrende pervane olabilecek o kadar çok iyi insan var ki. Gel dinle beni. Aramıza sen de katıl. Denemelisin bunu.

beraber

Beraber Konuşalım Hayatı

Kimseler bilmesin diyorsan eğer, sana ait bir oda açalım orada istediğin arkadaşınla konuşabilirsin. Olmadı ise eğer, başka bir şey bulalım. Mesela radyoda görev alıp kendini kanıtlayabilirsin. Yayıncı olup, bizlere neden suskun kaldığını ve neden sessizliğini koruduğunu da anlatabilirsin. Belki bu daha da işe yarar.

Müzik insanı kendine getirir, teskin eder, dinlendirir ve yalnızlığını biraz da olsa alır. Umarım sen de başarırsın bunu. İstersen başka çareler de var. Mesela sohbet kanalı içerisinde görev alıp yönetici olabilirsin. İnsanlara yol göstererek yönetmek de çok mantık dahilindedir. Belki bu sana daha da anlam katar. Beraber konuşalım her şeyi, hayatı, zamanı, bize kalanları, bizden alınanları, bize yarayanları veya yaramayanları…

konuşalım

Beraber Geçelim Her Zorluğu

Biz bu hayatın en can alıcı yerinde yaşıyor isek katlanacağız her şeye. Diyoruz ya hani, ”Hayat bir sınav” diye.

Sen de bu sınavı geçmelisin. İmtihan dünyasında sen de başarılı olmaya adaysın. Dünyanın merkezinde olan her şey insanlar için bir denemedir. Buna erişince ruhlar rahata erer. Sağlıklı her atılan adım, geleceğin zeminine koyulan bir çeliktir.

Sen de bu düşünceme uyum sağla ve bizi burada yalnız bırakma. Konuşacaksak gel beraber konuşalım. Bu hepimize iyi gelecektir.

Yazar : SubaT

20.02.2020

gel beraber konuşalım

 

 

Chat Dünyası
Sohbete Doyulur mu?

Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (13 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?